Запрошення в Україну для іноземців

За останній рік понад десять мільйонів іноземців відвідали Україну з метою побачити приголомшливі міста, неповторні архітектурні споруди, а також дивовижну природу. Щоб отримати туристичну візу, людині перш буде потрібно оформити запрошення в Україну.

Для оформлення запрошення для іноземця в Києві необхідно обов’язково зібрати певний пакет документів. Чи не кожен іноземець зможе самостійно і правильно впоратися з поставленим завданням. З цієї причини складається логічне запитання: що ж потрібно зробити, щоб отримати бажане запрошення, і які документи для цього необхідні?

Документи необхідні для оформлення запрошення в Україну

приглашение в УкраинуЩоб процедура пройшла гладко, в першу чергу необхідно правильно зібрати всі документи:

  • завірена копія паспорта;
  • документи, на підставі яких видається віза (навчання, працевлаштування);
  • квитанція про сплату державного мита;
  • посвідчення особи осіб, що запрошують на проживання в Україну (паспорт, дозвіл на проживання);
  • бланк прохання про отримання візи.

З 2014 року система отримання запрошення істотно спростилася. На даний момент доступна послуга онлайн заповнення клопотання на офіційному сайті міграційної служби. Це зробило процес оформлення для кожного іноземця набагато простішим.

План дій при помилці в заповненні документів

До найбільш частих і поширених помилок у заповненні документів відносять неправильне заповнення бланку прохання і не коректний переклад на державну мову. Щоб вирішити дану проблему, необхідно відправити документи повторно після ліквідації помилок.

У деяких ситуаціях, коли терміни для відправлення в Україну підтискають, є можливість зателефонувати в консульство від імені приймаючої сторони і повідомити про те, що склалася. Таким чином, разом можна вжити заходів і вирішити дану проблему.

Особливості отримання запрошення для іноземця в Києві

Як тільки всі документи будуть зібрані, залишиться виключно офіційна перевірка документації. На жаль, на даному етапі часто документи не допускають до розгляду через неправильне їх заповнення. У такому випадку процес отримання запрошення може істотно затягнутися, і людина може втратити дорогоцінний час.

Звернувшись до наших фахівців в Києві, Ви отримаєте відмінний сервіс. Юристи допоможуть зібрати всі необхідні документи, ретельно проконсультують по будь-якому питанню. Всю необхідну інформацію можна отримати в режимі он-лайн або зв’язатися з менеджером по номеру телефону.

Детальнішу інформацію про ціни та про дану послугу
можна дізнатись у наших професійних юристів
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
driving without insurance ontario