
За Конституцією всі іноземці, які перебувають на території України, мають ті самі права, як і громадяни цієї країни. Вони можуть, як влаштовуватися на роботу, так і створювати свій бізнес. Звичайно, щоб зареєструватися, як приватний підприємець, необхідно пройти через певні бюрократичні процедури. І досить важливо в цьому процесі заручитися допомогою досвідчених юристів. Що ж потрібно для того, щоб зареєструватися іноземному громадянину, як приватному підприємцю?
Обов’язкові вимоги для реєстрації іноземця в якості підприємця
Згідно із законом України, для того, щоб людина без громадянства змогла зареєструватися в якості підприємця, йому необхідно обов’язково виконати наступні умови:
- перебування на території України на законних підставах.
- зареєстроване місце проживання.
- наявність ІК.
В якості законного перебування на території України, мається на увазі наявність тимчасової або постійної посвідки на проживання. При виконанні перерахованих вище вимог іноземець може претендувати на статус приватного підприємця.
Що потрібно зробити для реєстрації іноземцю ПП в Києві?
Все більше в Україні з’являється приватних підприємств, які відкриваються іноземними громадянами. Звичайно, це дозволяє стимулювати економіку держави, залучаючи іноземні інвестиції.
Іноземцю необхідно в першу чергу стати на облік у податкових органах, а також отримати дозвіл на ведення підприємницької діяльності. При відкритті свого бізнесу, особи без громадянства, що перебувають на території України, користуються тими ж переваги та особливостями праці, як і громадяни цієї країни. Також немає обмежень щодо обраних видів діяльності, якими можуть займатися іноземці.
Особливості проведення реєстрації іноземця в якості підприємця
В першу чергу людині потрібно звернутися до державного реєстратора. Це необхідно зробити за місцем реєстрації. Подати документи можна:
- особисто;
- за допомогою уповноваженої особи;
- відправивши лист.
Пакет документів включає в себе наступне:
- копія ідентифікаційного номера платника податків;
- заява про вибір системи оподаткування;
- квитанція про сплату державного мита;
- заповнена реєстраційна картка.
Також документи можна передати і в електронній формі. При пред’явленні їх особисто, обов’язково необхідно надати посвідчення особи заявника. Наші юристи завжди готові Вам допомогти і проконсультують з усіх питань щодо оформлення ПП іноземцю.