Довідка про реєстрацію особи громадянином України

Справка о регистрации лица гражданином Украины

Перш ніж приєднатися до почесного звання «Громадянин України», кожному іноземцю потрібно володіти відповідними для цього підставами. При цьому необхідно отримати довідку про реєстрацію особи громадянином України. Оформити її зможе тільки та людина, яка пройде через всі процедури, встановлені державою. Що необхідно зробити для того, щоб домогтися отримання бажаної довідки?

Хто має право на оформлення довідки про реєстрацію особи громадянином України?

Потенційному громадянину для отримання довідки потрібно подати відповідну заявку та необхідні документи, які встановлені законодавством. Важливо враховувати, що людина обов’язково повинна особисто подати заяву в міграційну службу. Після чого заявка розглядатиметься протягом десяти днів. Для того, щоб, пакет документів був прийнятий, необхідно обов’язково виконати наступні вимоги законодавства:

  • звернутися до територіального органу ГТС;
  • сплатити мито, встановлене державою;
  • з’явитися особисто і надати своє посвідчення особи.

Документи для отримання довідки про реєстрацію громадянином

Перше, що потрібно зробити людині, це скласти заяву. У ній обов’язково вказуються особисті відомості власника:

  • ПІБ потенційного громадянина;
  • місце проживання;
  • номер мобільного телефону.

Додатково потрібно надати певні документи:

  • квитанція про сплату державного мита;
  • 2 кольорові фотографії формату 3,5 на 4,5.

У тому випадку, якщо у людини, що подає заяву, посвідчення особи не українською мовою, то їй обов’язково потрібно надати додатково переклад інформації на державну мову.

Особливості отримання довідки про реєстрацію громадянином в Києві

Державне мито оцінюється в 137,75 гривень. Сплатити його можна у відділенні будь-якого банку: за допомогою каси або терміналів самообслуговування. Важливо враховувати той фактор, що державою не передбачено можливості пільг для зменшення суми даного податку.

Після того, як довідка була отримана, людина зможе звернутися в паспортний стіл за місцем прописки. І на підставі цього документа, йому оформлять внутрішній паспорт України.

Для того, щоб отримати відповіді на всі свої питання, дізнатися особливості проведення певних юридичних процедур, необхідно тільки звернутися за допомогою до професіонала, який проконсультує по будь-якому питанню.

Детальнішу інформацію про ціни та про дану послугу
можна дізнатись у наших професійних юристів
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
driving without insurance ontario