
Документ на постійне проживання дозволяє іноземцям проживати на території України без обмежень у часі. Оформивши його, іноземний громадянин знаходить ті ж права, якими наділяються українські громадяни, у виключенні права голосувати, займати посади в державних органах, нести військову службу. Тільки після того, як ви отримаєте дозвіл на постійне проживання, ви зможете звернутися з клопотанням щодо придбання українського громадянства.
Українське законодавство передбачає певні підстави, згідно з якими можна починати оформлення посвідки на постійне місце проживання в Києві або в будь-якому іншому місті. Існує думка, що зазвичай дозвіл на постійне проживання видається тим людям, які не виїжджали з країни більше п’яти років, а жили в ній безперервно. Подібні твердження є неправдивими. Людина, у якого немає громадянства України, зможете оформити дозвіл на постійне проживання в Києві вже через два роки. А в разі укладення шлюбу з іноземцем, у якого вже є документ на постійне проживання, такий дозвіл можна отримати відразу. Українські громадяни, які з якихось причин відмовилися від свого громадянства, мають право отримати замість нього постійний вид на місце проживання.
Документи для оформлення посвідки на постійне проживання в Києві
Якщо ви зважилися на оформлення дозволу на постійне проживання в Києві, то ви повинні будете скористатися кількома юридичними процедурами. В першу чергу зберіть пакет необхідних документів:
- Паспорт або інший документ, який може підтвердити вашу особистість, а також його ксерокопія;
- Копію рішення про те, що б ви отримали дозвіл на імміграцію;
- Квитанцію про оплату всіх послуг;
- Матові фотографії 3,5 на 4,5 см (4 штуки);
- Копію довідки про код ідентифікації;
- Переклад всіх документів українською мовою (якщо необхідно).
Сплативши ці послуги, необхідно також проплатити держмито. Деякі групи людей можуть не платити її (інваліди та жертви Чорнобильської трагедії). Для цього треба принести документ, що підтверджує їхні пільги.
У місті Київ оформити дозвіл треба протягом того часу, коли діє дозвіл на імміграцію. Документ видають на один рік.
Далі потрібно писати заяву. Писати его варто дуже уважно, оскільки неграмотне і неправильне написання заяву може вплинути на те, що вам просто не видадуть документ.
Зібравши всі папери і написавши заяву, ви повинні особисто все віднести до місцевого підрозділу Державної Міграційної Служби. Ваше справу розглядатимуть протягом тижня, після чого ви зможете отримати ваш документ про постійне дозволі на проживання в Києві.
У деяких окремих випадках держава може відмовити у видачі дозволу на постійне проживання в Києві. Є кілька причин такого рішення: небезпека конкретної особи для держави, а також шахрайство з документами і неправильно написане заяви.
Дозвіл на імміграцію для посвыдки на постійне проживання
Що б переїхати на постійне проживання до Києва, треба мати дозвіл на імміграцію.
Імміграція громадян інших країн до України за останні роки дуже зросла. Це відбувається від багатьох причин, в тому числі політичних і економічних. Українське законодавство дає іноземцю право стати повноправним громадянином держави, працювати і перебувати на українській землі на підставі Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства».
Групи людей, що належать до імміграційної квотою, які перераховує Стаття 4 в зазначеному вище законі:
- Діячі різних областей культури і науки, які необхідні, щоб підняти культурний, науковий і освітній зростання нашої країни;
- Висококваліфіковані фахівці, робота яких принесе користь для держави;
- Інвестори, які вклали в економіку України великі грошові суми, більше 100 тисяч доларів.
- Близькі родичі українських громадян: рідні брати, сестри, дідусі, бабусі, онуки і внучки.
- Особи, які втратили українське громадянство;
- Батьки, дружина або чоловік, малолітні діти особи, у якого вже є дозвіл на постійне проживання в нашій країні.
Особи, що стали жертвами торгівлі людьми. Вони можуть отримати документ на імміграцію в Україну протягом трьох років після встановлення і підтвердження їх статусу.
Дозвіл на імміграцію покладається біженцям і особам, яким надали притулок в межах української держави (отримають дозвіл після того, як проживуть три роки в країні).
Документи для отримання дозволу на імміграцію в Києві
Для оформлення в Києві імміграційного дозволу потрібно піти в відповідний відділ ДМС України та надати наступний перелік документів:
- Три фотографії (3,5х4,5 см);
- Копія паспорта, яка повинна бути переведена на українську мову і завірена;
- Зведення про місце проживання іноземця в Україні і в країні свого громадянства;
- Заповнений вами бланк заяви про надання дозволу на імміграцію;
- Документ, де підтверджено право заявника на імміграцію;
- Інформація про склад сім’ї заявника українською мовою та нотаріально завірена;
- Довідка про стан здоров’я, в тому числі про відсутність переліку деяких захворювань, який затверджується відповідним міністерством;
- Довідка про відсутність судимості на українській території, а також в країні свого громадянства або проживання.
Заява про дозвіл на імміграцію іноземець повинен подавати особисто. Виняток робиться, якщо ви з поважних причин не прийдете до підрозділу ДМС, то документи дозволяють надіслати поштою. Також ще одним варіантом виходу із ситуації є залучення представника, наприклад, адвоката, спеціаліста в цій галузі. Його повноваження мають бути підтверджені завіреної довіреністю від нотаріуса.
Заява на отримання дозволу на імміграцію мають підстави подавати:
- Особи, що знаходяться за кордоном постійно (заяву розглядають дипломатичні представництва та консульські установи української держави, які функціонують за кордоном);
- Люди, які проживають на українській землі на певних підставах, регульованих законодавством (заяву треба подавати до територіального підрозділу органів міграції).
Оформлення посвідки на постійне місце проживання в Києві і отримання дозволу на імміграцію це досить копітка і відповідальна справа, яка вимагає уваги до дрібниць і часу. Скористайтеся послугами нашої компанії, і ми позбавимо вас від непотрібних турбот в цьому питанні і допоможемо вам, якісно і швидко виконавши свою роботу.