Шлюб за добу з іноземцем

брак за сутки львов

Більшість людей ставляться до шлюбу виключно як до можливості возз’єднати людей, які люблять одного. Але, також він є підставою для отримання посвідки на проживання в Києві. Це дозволить іноземцю залишитися з коханою людиною в Україні на законних підставах і надалі претендувати на громадянство цієї країни. Але що ж потрібно зробити для того, щоб зареєструвати одруження протягом одної доби?

Особливості реєстрації шлюбу з іноземцем

Як тільки іноземець перетинає кордон з Україною, йому відразу ж надається дев’яносто днів на те, щоб вирішити свої питання:

  • подорож;
  • зустріч з діловими партнерами;
  • можливість побачитися з давніми родичами.

І якщо людина не встигає вкластися у визначений законом термін, то йому необхідно залишити територію країни. Єдиною можливістю залишитися в Україні на більш тривалий термін є оформлення тимчасової посвідки на проживання.

Термін розгляду стандартної заявки на одруження один календарний місяць, а необхідний час на розгляд прохання про отримання посвідки на проживання два тижні. І якщо у людини залишилося замало часу до завершення 90-денного терміну, то в такому випадку є необхідним шлюб за добу в Києві.

У тому випадку, якщо укласти шлюб бажають люди, які тільки досягли шістнадцяти років, то заяву в РАЦС буде прийнято виключно після рішення суду. Для цього необхідно відправити відповідне прохання суду, і воно буде прийнято тільки якщо одруження відповідає їх інтересам.

Документи для реєстрації шлюбу з іноземцем за один день в Києві

Для того, щоб оформити шлюб, необхідні наступні документи:

  • Паспорти майбутніх дружини і чоловіка;
  • Свідоцтво про розірвання шлюбу іноземця, якщо він до цього був у шлюбі.

Важливо враховувати, що всі документи повинні бути обов’язково перекладені державною мовою, легалізовані і нотаріально засвідчені. Тільки після цього заявка на складання шлюбу буде розглянута.

Етапи оформлення шлюбу з іноземцем в Києві

В першу чергу необхідно зібрати всі необхідні документи. Після чого буде потрібно звернутися до відділення РАГСу і особисто подати документи.

На наступному етапі відбувається невелика співбесіда і перевірка наявних документів. Здійснюється офіційне звернення в міграційну службу. Після чого ретельно перевіряється законність перебування іноземця на території України, в результаті чого ДМСУ відправляє офіційну відповідь.

Після чого залишиться тільки скласти договір про співпрацю з нашими фахівцями. Ми з радістю допоможемо Вам впоратися з юридичними труднощами і таким чином в найкоротші терміни отримати свідоцтво про шлюб.

Детальнішу інформацію про ціни та про дану послугу
можна дізнатись у наших професійних юристів
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (13 оценок, среднее: 3,62 из 5)
Loading...
driving without insurance ontario